Breicafe Soest € 621

 

Het breicafe Soest heeft in de maand oktober in Soest een actie voor Pink Ribbon gevoerd. Een twaalftal bomen op de middenberm van een drukke weg door Soest kregen een grote roze lint omgehangen. Dit werd in de maand oktober de Pink Ribbon Laan. De linten waren, hoewel allemaal roze, verschillend. Zowel van tint als van stijl. Dat staat voor de diversiteit onder de vrouwen. Elke vrouw is verschillend.

 

Daarnaast werden op vier plekken in Soest kleine roze gebreide of gehaakte lintjes voor 1 euro verkocht. Ook deze lintjes hadden een eigen handschrift.  Hiermee is in totaal € 621 opgehaald.

 

De straat maakte indruk. Het was een blijvend beeld op het netvlies van menig automobilist. Maar ook werd de aandacht gestoken in het breien van de kleine lintjes, gevoeld en gewaardeerd.

 

“We hebben alleen maar positieve en ontroerende reacties gehad. En duidelijk werd dat vrijwel iedereen met borstkanker in aanraking komt. Zo belde een jongen mij op met de mededeling dat de aanblik van al die grote roze linten hem een brok in zijn keel had bezorgd; zijn oma was overleden aan borstkanker” aldus Anita Vreugdenhil.